لینک لینک لینک بدو بدو حراج
چهارشنبه 11 مهر‌ماه سال 1386 ساعت 12:06 ب.ظ
Games for Language Learning
کتاب

مثل هر چیز دیگر، یادگرفتن زبان‌ های خارجی نیز به کمک فعالیت ‌های تفریحی و بازی‌ های آموزشی یکی از بهترین و مؤثرترین روش‌های یادگیری زبان است. این کتاب بسیاری از بازی‌ های اصیل را برای تدریس و آموزش زبان انگلیسی در کلاس‌ های درس توضیح داده  و تعداد زیادی بازی ‌های جدید را نیز به فهرست خود اضافه کرده است. نوع طراحی این کتاب به شکلی است که بسته به میزان مهارت و سواد انگلیسی شاگردان، می‌توانید نوع بازی مورد نظر را انتخاب کرده تا به بهترین نتایج دست پیدا کنید. بنابراین اگر  دوست دارید فراگرفتن زبان انگلیسی را با بازی ‌های کمک ‌آموزشی تجربه‌ کنید، می ‌توانید این کتاب را در دست بگیرید.دانلود با حجم ۳.۹ مگابایت

پسورد فایل : www.kamyabonline.comProfessor PC Typing Tutor 1.52
نرم افزار آموزشی

یک خودآموز کامل و تماما دو جانبه ‌ی تایپ کردن که شما را قادر می‌سازد در کوتاه ‌ترین زمان مهارت سریع ماشین‌ کردن را به دست آورده و در پای کامپیوتر تان به صورت یک روش مفرح و عملی ، ماشین کردن حروف را یاد بگیرید. این نرم‌افزار شامل شش بخش و 32 تمرین است که می‌توانید سر فرصت و به میل خود آن‌ها را یک به یک انجام دهید. این نرم‌افزار گزارش سرعت و دقت تایپ شما را بر اساس تعداد حروف در دقیقه ، تعداد اشتباهات و میزان دقت تهیه کرده و به این وسیله شما را در جریان پیشرفت و روند آموزش نیز قرار می ‌دهد.

برای دانلود روی ادامه متن کلیک کنیددانلود با حجم ۶.۸ مگابایت

پسورد فایل : www.kamyabonline.comآموزش زبان نصرت 2
نرم افزار آموزشی

آموزش زبان نصرت 2 آموزش مکالمه زبان انگلیسی در 90 روز بدون نیاز به کتاب، جزوه و مدرس فقط با روزی 30 دقیقه زمان برای تمرین !

شامل 450 ساعت فایل صوتی MP3 مکالمه زبان از مبتدی تا پیشرفته با آموزش گرامر. تلفظ کلمات به همراه آموزش بسیاری از جملات و لغات پر کاربرد زبان مطابق با آخرین متد های آموزش زبان دنیا در قالب 5 سی دی !

قابل پخش در تمامی ضبط های MP3، VCD و DVD های خانگی، MP3 پلیر های همراه، گوشی های موبایل با قابلیت پخش MP3، دیسک من ها، ضبط های سی دی اتومبیل ، تمامی پلیر های خانگی و سیار با قابلیت پخش فرمت صوتی MP3 !


با مجموعه آموزشی زبان نصرت حتی در مسافرت می توانید زبان انگلیسی را به خوبی فراگیرید !

- مهارت کامل در مکالمه زبان انگلیسی در سه ماه با روزی 30 دقیقه گوش سپردن به هر درس !
- روش استفاده آسان برای تمامی سنین با هر سطح آشنایی با زبان انگلیسی .
- برگرفته شده از جدیدترین متد آموزش روز دنیا .
- تمرکز و تقویت حافظه در ضمن یادگیری .
- تکرار مطالب در فواصل زمانی مختلف .
- دوره تقویت حافظه و مهارت یادگیری .
- بدون نیاز به کتاب و درس
هیچ نیازی به خالی کردن زمان اضافی خود برای یادگیری زبان خارجه نیست، با متد نصرت تنها با روزی 30 دقیقه که می تواند شامل زمان های غیر مفید روزانه شما همچون حین رانندگی، پیاده روی، یا درون منزل و قبل از خواب باشد، به خوبی مکالمه زبان انگلیسی را یاد بگیرید !


توضیحات تکمیلی به زبان موسسه تولید کننده:

این متد را یک نابغه زبان شناس انگلیسی اختراع کرده و موسسه نصرت آن را به صورت فارسی در آورده آقای نصرت بخاطر همین از طرف دانشگاه صنعتی شریف به لقب مبتکر نمونه انتخاب شده.

شما بعد از تهیه این بسته و گوش کردن بر طبق متد مشخص شده که در طول فراگیری آموزش با آن مرحله به مرحله آشنا می شوید، متوجه می شوید که چه تغیری در زبان شما روی میدهد . شما به راحتی فیلمهای به زبان اصلی را خواهید فهمید. شما به راحتی به انگلیسی صحبت میکنید و کاملاً میتوانید ارتباط برقرار کنید. احساس میکنید معجزه‌ای روی داده است. چیزی که بعد از سالها حضور در کلاسهای زبان در دست یابی کامل به آن موفق نشده بودید در ظرف کمتر از ۳ ماه به بهترین نحو با کمترین زحمت محقق خواهد شد.

باور کردنش کمی مشکل است اما چند چیز را به خاطر داشته باشید. نصرت معتبرترین موسسه تند خوانی و زبان کشور است. آقای نصرت اعتباری جهانی دارد و او همه این موارد را تضمین میکند. چنین انسانی بعد از سالها کار پر افتخار هیچوقت اعتبارش را به بازی نمیگیرد. این متد تا به حال در ایران و خارج از کشور (بیشتر خارج از کشور) ۶۰ هزار فروش رفته است و هر ۶۰ هزار مورد را شگفت زده کرده است.

نه نیاز به تمرین هست. نه نیاز به دوباره گوش کردن. نه نیاز به نوشتن. در واقع شما سعی نمیکنید چیزی بیاموزید بلکه این نوار با فرمولی که در قرارگیری کلمات و جملات آن با فاصله‌های زمانی خاص در آن مخفی است انگلیسی را به شما می‌آموزد.


CD تقویت حافظه :

و اینک تقویت حافظه و تند خوانی نصرت ( ارائه ای دیگر از موسسه نصرت )،پس از ماهها استفاده از CD های آموزش مکالمه زبان انگلیسی مصرف کنندگان این محصول پی به واقعی بودن ادعای ما برده اند و حتی عده ای معتقدند قدرت و ارزش این سی دی ها بسیار بیش از آن چیزی است که ما به آن اشاره کردیم . همانطور که همه میدانید موسسه نصرت قبل از پرداختن به بحث آموزش زبان که در واقع انقلابی را در روش یادگیری سریع مکالمه انگلیسی ایجاد کرد به آموزش روشهای تند خوانی و تقویت حافظه میپرداخت و در واقع اولین موسسه تند خوانی کشور است که بازده متدها و روشهایش برای همگان اثبات شده است . آقای نصرت در ادامه ارئه موفقیت آمیز نوارهای آموزش زبان نوارهای معجزه کننده تقویت حافظه را به بازار عرضه کرد که خود من به عنوان یک استفاده کننده این محصول مدعی هستم که واقعا این دیگه آخرشه . اما چرا انگلیسی ؟
 1- با متد نوین به کار گرفته در این نوارها فقط بصورت صوتی قدرت حافظه خود را به ده برابر ( دقیقاً ده برابر) افزایش دهید. دیگر گرفتار تمرین بر روی کاغذ و یا مطالعه برای تقویت حافظه و تند خوانی نخواهید بود و فقط گوش کنید.
2- کارشناسانی که بر روی مغز انسان کار کرده‌اند معتقدند ضریب هوش با بالارفتن میزان حافظه افزایش می‌یابد. همچنین بررسیها نشان داده یک انسان میتواند از 5 تا 6 درصد قدرت حافظه‌اش استفاده کند. این میزان در تیز هوشان حداکثر 9 درصد است. این سی دی در فقط سه هفته به شما می‌آموزد چگونه بصورت عملی این مقدار را به 50 درصد افزایش دهید.
3- برای همیشه قلم و کاغذ را فراموش کنید. یک کتاب پر از فرمول را روبرویتان قرار دهید. مغز شما به طور خودکار همه فرمولها را حفظ میکند و تا آخر عمر در حافظه شما باقی خواهد ماند. فراموشی را برای همیشه فراموش کنید. (اینها بخشهایی از صحبتهای آقای نصرت است) او همچنین یک مثال عملی میزند که شما در هفته سوم استفاده از این نوارها توانایی انجام آن را خواهید داشت او می‌گوید: به درون یک سالن بروید که 100 نفر مهمان در آن سالن است. شما هیچکدام را نمی‌شناسید. از مهمان‌ها بخواهید یکی یکی خود را به شما معرفی کنند. آنها هرکدام نام، فامیل و تلفن خود را فقط یک بار به شما خواهند گفت. شما بعد از این مهمانی در هر لحظه از عمر هرکدام از ایشان را ببینید نام، فامیل و تلفن او را به یاد خواهید آورد. شما همچنین میتوانید اسامی همه مهمانها با کلیه مشخصاتشان را به ترتیب معرفی کردن در هر زمان از عمرتان به خاطر بیاورید و بازگو کنید. این کارها واقعاً پس از سه هفته گوش کردن به این نوارها عملی است. فقط گوش کردن به دو جلسه اول این آموزش تقویت حافظه شما را شگفت زده خواهد کرد. این روش هم میزان یادگیری و هم سرعت یادگیری شما را به طور شگفت انگیزی افزایش میدهد چون نه شخص شما بلکه مغز شما یاد میگیرد که چگونه همه چیز را بخاطر بسپارد. به همان سادگی که نفس می‌کشید.
4- شعار همیشگی استاد نصرت این است: « اصلاً استعداد شما مهم نیست» به من کسانی را تحویل دهید که خیال میکنید از همه خنگ ترند کسانی که به خودشان برچسب کم هوشی زده‌اند. کسانی که فکر میکنید چیز یاد نمیگیرند. ببینید من از اینها چه خواهم ساخت و چه چیزی تحویل میدهم.

برای دانلود روی ادامه متن کلیک کنیدتوجه تمام پسورد فایل ها : www.kamyabonline.com

دانلود درس ۱ تا ۱۰

دانلود درس ۱۱ تا ۲۰

دانلود درس ۲۱ تا ۳۰

دانلود درس ۳۱ تا ۴۰

دانلود درس ۴۱ تا ۵۰

دانلود درس ۵۱ تا ۶۰

دانلود درس ۶۱ تا ۷۰

دانلود درس ۷۱ تا ۸۰

دانلود درس ۸۱ تا ۹۰انتخاب و طراحی مدل مو Salon Styler Hairstyle
نرم افزار آموزشی

با استفاده از نرم افزار Salon Styler Hairstyle شما قادر به طراحی انواع مدل های مو خواهید بود، از این نرم افزار در سالن های آرایش و آموزشگاه های آرایش مو استفاده میشود. این نرم افزار به شما این امکان را میدهد با عکسبرداری از صورت شخص و انتقال به کامپیوتر از طریق دوربین های دیجیتال و یا اسکنر، عکس فرد را درون نرم افزار باز نموده و در حضور شخص از میان صدها مدل مو آماده، مدل موی مورد سلیقه شخص و مطابق با فیزیک صورت وی را انتخاب کنید سپس با تغییر رنگ مو متناسب با رنگ پوست طرف به بهترین انتخاب برسید.
این نرم افزار یک نرم افزار حرفه ای و کاربردی است و با نرم افزار هایی همچون Super Goo که بیشتر به منظور سرگرمی ساخته شده اند کاملاً تفاوت دارد!

از قابلیت های این نرم افزار میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
- قابلیت دریافت مستقیماً تصاویر از اسکنر
- 100 ها مدل مو برای آقایان، بانوان و کودکان
- مدل های مختلف کلاه، عینک و سایر پوشش های سر و صورت
- امکان تغییر رنگ، کنتراست و روشنایی رنگ مو
- قابلیت رنگ آمیزی مو به صورت هایلات و گرادینت (تدراج رنگ)
- قابلیت اضافه و ذخیره مدل های موی شخصی
- امکانات آرایش صورت شخص
- سهولت در نصب، یادگیری و استفاده
- قابلیت چاپ تصویر نهایی
- و ..

برای دانلود روی ادامه متن کلیک کنیددانلود نرم افزار با حجم ۸۳.۹ مگابایت

پسورد فایل : www.kamyabonline.comخلق آزمون های الکترونیکی با Tanida Quiz Builder 1.1
نرم افزار آموزشی

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و گسترش رایانه در تمامی امور و فعالیت های روزمره، بسیاری از فعالیت ها از روند عادی خود به سوی روند مدرن و الکترونیک می رود که بسیار سریعتر و آسان تر و منظم تر نسبت به روال سنتی پیشین است. امر آموزش و تحصیل نیز از اصلی ترین بخش هاییست که به سرعت در حال گرایش به سمت دنیای الکترونیک و رایانه است چرا که سرعت عمل و گنجینه نامحدود اطلاعات دنیای الکترونیک می تواند تکیه گاهی محکم برای این گرایش باشد. امروزه در سرتاسر دنیا امر آموزش الکترونیک، آموزش و دانشگاه مجازی، آزمون های اینترنتی و بسیاری از نام های اشنای اینچنینی امری طبیعی و ناگزیر گشته که همگان به آن روی آورده اند.

شرکت نرم افزاری Tanida، محصولی قدرتمند و بسیار مفید تحت عنوان Quiz Builder داراست که در گسترش امر آموزش الکترونیک نرم افزاری بسیار مفید است. این محصول همانطور که از نامش بر می آید قادر به ساخت آزمون های تمام الکترونیک و خودکار در محیط زیبا و به صورتی کاملا آسان و بدون نیاز به داشتن کوچکترین دانشی در رابطه با زبانهای مشکل برنامه نویسیت . نرم افزار متشکل از 3 بخش کلی ساخت، ویرایش و انتشار است که از همان مرحله ابتدایی ساخت تا مرحله انتهایی انتشار بر روی صفحات وب یا آزمون های اجرایی مرحله به مرحله همراه شما در محیط ساده و آشنای خود است . قابلیت ساخت 8 نوع آزمون الکترونیک گوناگون و استخراج آنها به فرمتهای فلش، اجرایی EXE و حتی فرمت DOC نرم افزار Word مایکروسافت از ویژگی های خوب این محصول است .

در ادامه با ویژگی های برتر و قابلیت های کلی این نرم افزار مفید بیشتر آشنا می شویم .

افزودن سوالات و پاسخ ها

ساخت سوال های امتحانی با این نرم افزار بسیار ساده و سریع می باشد و شما می توانید به آسانی تنها با تایپ سوال و فشردن کلید Enter و سپس تایپ جواب و ادامه همین روال به آسانی آزمونی الکترونیک و کامل بسازید .

انواع مختلف سوالاتی می توانید توسط این نرم افزار طراحی و بسازید :

- سوالات چند گزینه ای به صورت مختلف مانند درست و غلط،

- سوالات چند گزینه ای و انتخاب یک جواب صحیح،

- سوالات چهار گزینه ای و انتخاب چند جواب صحیح،

- سوالات چند گزینه ای و انتخاب کلمه یا کلماتی از میان لیست کلمات

- استفاده از قابلیت Drag&Drop برای اتصال جواب مروبطه به گزینه ی مربوطه

- استفاده از قابلیت Drag&Drop برای انتخاب جواب درست

- جواب کوتاه یا پرکردن جای خالی

ویرایش سوالات و ساختار آنها

ویژگی جالب این نرم افزار در محدود نکردن شما به ساختار سنتی آزمون ها در محیطی تکراریست بلکه شما قادرید محیط آزمون را آنگونه که مایلید طراحی و ویرایش نمایید. همچنین از لحاظ بارم بندی و دیگر ویرایش های مورد نیاز دستی کاملا باز دارید.

- قابلیت بارم بندی و تقسیم نمرات برای هر بخش به طوری که خود مایلید.

- قابلیت تنظیم سوالات به صورت Random تا دانش آموزان نتوانند جواب سوالات را با یکدیگر رد و بدل نمایند.

- قابلیت قرار دادن تصویر در محیط سوالات

- قابلیت ایجاد ارتباط مستقیم با دانش آموز از راه دور

ویرایش کلی آزمون

- قابلیت رمز گذاری برای آزمون ها تا با داشتن نام کاربری و رمز عبور شخصی هر کس قادر به شرکت باشد.

- طراحی و قرار دادن صفحهه ای تحت عنوان مقدمه

سیستم گزارش و تصحیح سوالات سریع

ویرایش های ظاهری قدرتمند

تغییر در لایه ها، بهره بری از فونتهای متنوع و زیبا، سبک های متنوع، افکت های گوناگون و ساخت صفحه نهایی زیبا همراه با نمایش نمره از ویژگی های خوب این بخش از نرم افزار است .

قابلیت استخراج و انتشار به طرق رایج و متنوع

قابلیت انتشار به فرمت زیبای SWF فلش برای به کار گیری در صفحات وب و ایجاد آزمونی الکترونیک و اینترنتی

قابلیت انتشار به صورت فرمت اجرایی EXE تا با یک کلیک بر روی آن آزمون آغاز به کار گردد.

قابلیت انتشار به صورت فرمت رایج و مطحر DOC نرم افزار Word .

و...

برای دانلود روی ادامه متن کلیک کنیددانلود نرم افزار با حجم ۵.۴ مگابایت

پاسورد فایل : www.kamyabonline.comساخت فیلم آموزشی با ScreenVirtuoso 2.5
نرم افزار آموزشی

یکی از راههای نوین ساخت آموزش های الکترونیکی روش فیلم برداری از صفحه ی مانیتور و ضبط تمامی فعالیت های آموزشی با تمام جزئیات همراه با صدا به صورت یک فیلم آموزشی است که این امر توسط بسیاری از شرکتهای داخلی و خارجی برای ساخت آموزش های نرم افزاری و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

در این بین نرم افزاری قدرتمند و در عین حال ساده و آسان برای تهیه و ساخت یک فیلم آموزشی اولین و ضروری ترین نیاز است .

ScreenVirtuoso محصولی از شرکت Fox Magic Software ابزاری برای ضبط ویدیویی وقایع مانیتور است که به آسانی پس از ضبط با کیفیت تصاویر، قادر به تبدیل آن به اکثر فرمتهای رایج ویدیویی و متحرک است . تنها با چند کلیک ساده و در کمتر از چند ثانیه شما قادر به ضبط ویدیویی وقایع مانیتور خود، افزودن صدا به صورت همزمان از طریق میکروفن، درج یادداشت بر روی ویدیو، ذخیره ی آن به فرمت AVI و قابلیت تبدیل آن به انواع فرمتهای رایج ویدیویی مانند MPEG-1, MPEG-2, VCD, SVCD ، DVD، WMV و حتی فرمت SWF فلش است !

فیلم برداری و ساخت فیلم آموزشی با این نرم افزار تنها سه مرحله ساده دارد !

1- انتخاب محیط فیلم برداری در صفحه ی مونیتور

2- فشردن دکمه Record برای شروع ضبط

3- فشردن دکمه ی Stop برای پایان ضبط

برخی از ویژگی های کلیدی نرم افزار ScreenVirtuoso : قابلیت انتخاب دقیق محیط فیلم برداری از مانیتور که می تواند تمام یا بخشی از صفحه باشد ، قابلیت پشتیبانی مستقیم فرمت AVI و تبدیل آن به اکثر فرمتهای رایج ویدیویی مانند PEG-1, MPEG-2, VCD, SVCD, DVD ، قابلیت تبدیل آموزش های ویدیویی شما به فرمت رایج و محبوب SWF فلش برای انتشار آنلاین و سریع در وبسایت ها ، قابلیت تنظیم دقیق برای کار توسط HotKey ها ، قابلیت تنظیم برای فشردگی تصاویر ویدیویی ، قابلیت افکت گذاری به صورت Black Screen و یا تنظیم برای دنبال کردن نشانگر موس و ...

برای دانلود روی ادامه متن کلیک کنیددانلود نرم افزار با حجم ۵.۲ مگابایت

پاسورد فایل : www.kamyabonline.comLingvoSoft FlashCards 1.6.14
نرم افزار آموزشی

 این هم یکی دیگه از نرم افزار های شرکت ECTACO هست که برای فارسی زبانان ساخته شده که شامل بازی هایی برای آموزش زبان انگلیسی هست
البته من هم فکر کردم که بیشتر بدرد افراد کم سن و سال میخوره ولی وقتی تستش کردم دیدم نه واقعا ارزش دانلود رو داشت
این برنامه شامل انواع بازی ها در زمینه های تخصصی شامل تجاری ، عمومی 1 و 2 و 3 ، قانون ، پزشکی و کامپیوتر هست
برای اوقات بیکاری چیز خوبیه هم برای وقت پر کردن هم برای یادگیری بهتر و بیشتر زبان انگلیسی

برای دانلود روی ادامه متن کلیک کنیددانلود نرم نرم افزار با حجم ۲.۶ مگابایت همراه با کرک 

پاسورد فایل :  www.kamyabonline.comYahoo! Messenger 8.1.0.419 Final
نرم افزار چت و مسنجر

حتماً یاهو مسنجر خود را به Yahoo! Messenger 8.1.0.419 ارتقا بدهید !
توجه : پس از گذشت چند روز از کشف حفره امنیتی خطرناک در نرم افزار پیغام رسان یاهو، شرکت یاهو این نسخه جدید را ارائه کرده که حتما آنرا دانلود و نصب نمایید. 
همان طور که در خبرهای فناوری و اطلاعات آمده بود ، تعدادی آسیب پذیری امنیتی خطرناک درون ابزار پیغام رسان یاهو مسنجر کشف شد. شرکت یاهو خوشبختانه با ارائه آخرین فایل اصلاحیه نسخه کنونی این ابزار را به ویرایش Yahoo Messenger 8.1.0.419 ارتقا داد تا محیط امن کاربران خود را دوباره به آنها برگرداند.
به سبب وجود چندین اشکال امنیتی "بحرانی" ، دریافت و نصب این بروزرسانی به تمامی کاربران پیغام رسان یاهو مسنجر توصیه میشود.
نسخه جدید برنامه دوست داشتی تمام شما که به کار چت کردن مشغول هستید از راه رسید . نسخه جدید Yahoo! Yahoo! Messenger 8.1.0.419 را هم اکنون میتوانید از سایت خودتان (کمیاب آنلاین ) دانلود کنید . در این نسخه علاوه بر امکانات نسخه قبلی امکاناتی دیگر اضافه شده است که به توضیح آنها میپردازیم . در این نسخه کیفیت صدا هنگام چت کردن به طور چشمگیری بالا رفته است به گونه ای که صدای شفاف و پر قدرت برای شما مهیا میکند . از دیگر امکانات جدید این مسنجر میتوان به بالا رفتن سرعت در لوگین کردن و همچنین سرعت بالا در انتقال فایل از کامپیوتر به کامپیوتر دیگر اشاره کرد که حد اکثر ۱ گیگابایت میباشد .
امکانات برنامه Yahoo! Messenger 8.1.0.419 عبارت اند از :
 - تبادل ساده و سریع تر تصاویر بین کاربران Drag-and-drop
 - قابلیت طراحی وایجاد پلاگین های مختلف برای برنامه، توسط کاربران
 - برقراری تماس تلفنی بین دو رایانه بصورت رایگان و بین رایانه و تلفن با قیمت بسیار ارزان
 - امکان چت کردن و یا حتی Add کردن دوستانتون که از Windows Live Messenger استفاده میکنند.
 - امکان Customize بیشتر با استفاده از قابلیت جدید تحت عنوان Plugins 
 - امکان به اشتراک گذاشتن فایل تا ۱ گیگابایت
 - امکان گوش دادن به رادیو در حین چت کردن
 - امکان به اشتراک گذاشتن عکس
 - بازی های آنلاین
 - امکان ارسال افکت صوتی در هنگام چت صوتی
 - امکان چت صوتی کامپیوتر به تلفن دقیقه ای 1$
 - ارتباط با یاهو۳۶۰
 - و . . .

برای دانلود روی ادامه متن کلیک کنیددانلود نرم افزار با حجم ۹.۹ مگابایتTrillian (4.0) Astra
نرم افزار چت و مسنجر

ارتباطات اینترنتی امروزه در سطح بسیار زیادی گسترش یافته و کاربران اینترنت به روش های گوناگون هر روزه این ارتباطات را گسترش می دهند. نرم افزارهای متعددی به منظور گسترش این ارتباطات توسط شرکت های نرم افزاری به بازار عرضه شده اند که در اصطلاح به آن ها Messenger می گویند. نرم افزارها پیام رسان زیادی در بین کاربران جایگاه خود را یافته اند که از معروفترین آن ها می توان به Yahoo messenger , ICQ , Gaim , Trillian , Msn Messenger , ... اشاره کرد. هر کدام از این نرم افزارها با توجه به امکانات و ابزار خود دارای محبوبیت هایی بین کاربران خود می باشند. هر کدام از این نرم افزارها به منظورهای مختلفی تولید شده اند. به عنوان مثال نرم افزار Yahoo Messenger که برنامه ای رایگان می باشد با هدف در اختیار قرار دادن امکانات مختلف سایت بزرگ یاهو و دارای جنبه تبلیغاتی بوده است . شرکت های تولید کننده این نرم افزار هر ساله نگارش های جدیدی از این برنامه ها را عرضه می کنند و در این نگارش ها امکانات جدید و منحصر به فردی را نسبت به امکانات نسخه قبلی ارائه می کنند.

Trillian Astra نام یکی از معروفترین نرم افزارهای پیام رسانی می باشد که پس از گذشت چندین سال جایگاه خاص خود را در میان کاربران یافته و معمولا هر سال با ارائه چندین نگارش جدید از نسخه های نرم افزاری اقدام به ارائه خدمات جدیدی به کاربران خود می کند. در این نرم افزار کاربران می توانند از اکانت های کاربری خود در دیگر پیام رسان ها مثل: ICQ, MSN, Yahoo Messenger استفاده کنند.

از ویژگی های این نرم افزار در نسخه جدید می توان به موارد زیر اشاره نمود:

- دسترسی به سرویس Yahoo Messenger بدون مشکلات احتمالی که در برنامه مخصوص این سرویس مواجه می شدید
- دسترسی به سرویس های AIM, ICQ, MSN, Yahoo Messenger وIRC
- همراه شکلک های تمام سرویس ها
- امکان دسترسی به سرویس ها به صورت همزمان
- بدون وجود تبلیغات اضافی
- محیط بسیار زیبا و سرگرم کننده
- بهینه سازی سرعت نرم افزار
- رفع مشکلات نسخه های قبلی این نرم افزار
- قابلیت استفاده از اکانت های دیگر نرم افزارهای پیام رسان
- قابلیت گفتگو با دیگر کاربرانی که توسط این نرم افزار و یا دیگر برنامه های پیام رسان در اینترنت می باشند.
- توانایی ارسال و دریافت فایل از طریق این نرم افزار به دیگر کاربران
- امکان برقراری ارتباطات تصویری به وسیله WebCam
و ... .

برای دانلود روی ادامه متن کلیک کنیددانلود نرم افزار با حجم ۹.۹ مگابایت

پسورد فایل : www.kamyabonline.comداشتن یک وب کم فوق حرفه ای Webcam Max 2.3.76
نرم افزار چت و مسنجر

 با این برنامه جالب میتوانید علاوه بر داشتن وب کم واقعی خود شما ، فیلمها و یا تصاویر دیگری را بدون متوجه شدن شخص مخاطب در قالب وب کم خود ارائه دهید.

این برنامه با همه مسنجرهای روز دنیاسازگاری کامل دارد.

شما حتی میتوانید اسلاید و یا تصاویر متحرک را در قالب وب کم واقعی خودتان ارسال نمایید

خصوصیات این برنامه:

سازگاری کامل با ویندوز و 2000 اکس پی و ویستا

سازگاری کامل با مسنجرهای: Yahoo Messenger . AIM. PALtalk. Skype. ICQ. Comfrog. MSN

بیش از 1000 افکت جالب در خود برنامه

توانایی Share در 16 برنامه

توانایی ضبط تصاویر وب کم

توانایی تغییرات در افکت های موجود با توجه به سلیقه خود شما

توانایی تغییر سریع وبکم مجازی ساخته شده توسط شما با وبکم واقعی

و ..

برای دانلود روی ادامه متن کلیک کنیددانلود نرم افزار با حجم ۱۰.۶ مگابایت

پاسورد فایل : www.kamyabonline.com16 پوسته زیبا برای یاهو مسنجر
نرم افزار چت و مسنجر

یاهو مسنجر یکی از پر طرفدارترین نرم افزار های اینترنتی است که از هر ۱۰ نفری که با اینترنت کار می کنند ۹ نفر از آنها این نرم افزار را بر روی رایانه خود دارد. خوب پس از مدتی که با نرم افزار کار می کنیم شاید از ظاهر آن خسته شده باشید و تمایل داشته باشید به یاهو مسنجر خود تنوع بدهید و شکل و ظاهر نرم افزا را تغییر بدهید. خوب برای این کار کافیه که پوسته جدیدی را برای نرم افزار پیدا کنید. ما کار را برای شما ساده کردیم و ۱۶ پوسته زیبا را جمع آوری کردیم تا شما به راحتی از آنها بتوانید استفاده کنید.

برای دانلود روی ادامه متن کلیک کنیددانلود پوسته ها با حجم ۲.۱ مگابایت

پاسورد فایل : www.kamyabonline.comشکلک هایی برای مسنجرها Postsmile v5.2
نرم افزار چت و مسنجر

نرم افزاری است برای چتر ها و برای آنهائی که از شکلکهای مسنجرهای خود خسته شده اند... این نرم افزار درون خود بسیار شکلکهای زیاد جای داده است که شما می توانید از آنها برای خیلی از مسنجرهای خود استفاده کنید و آنها را در میان چت های خود برای دوستان خود ارسال کنید.

روش کار با این نرم افزار بسیار آسان است، به راحتی شما شکلک مورد نظر خود را با موس کلیک کرده و آن را روی صفحه چت خود می کشید و دکمه موس را رها می کنید.

برای دانلود روی ادامه متن کلیک کنیددانلود نرم افزار با حجم ۱۵.۲ مگابایت

پاسورد فایل : www.kamyabonline.comچت باتمام سرویس های ICQ,MSN,AOL,IRC,Yahoo
نرم افزار چت و مسنجرComplete Messenger 1.02 نام یک نرم افزار قدرتمند در زمینه چت است . مهم ترین قابلیت این نرم افزار چت همزمان با تمامی سرویس ها یاهو ، MSN ، IRC ، AOL ، ICQ و تمامی سرویس های تعریف شده در نرم افزار است یعنی شما اگر در دو سرویس یاهو و msn مسنجر ID دارید لازم نیست هر دو این برنامه ها را باز کنید بلکه با همین برنامه می توانید چت کنید . این نرم افزار تمامی قابلیت های یاهو مسنجر را در خود جای داده است تا کاربران احساس کمبودی نسبت به یاهومسنجر یا هر برنامه چت دیگری نکنند . این نرم افزار تقریبا با تمامی نسخه های ویندوز سازگار است . نکته قابل توجه دیگر این نرم افزار حجم کم آن است که با پشتیبانی تمامی سرویس های چت تنها حجمی در حدود 1 مگابایت دارد

برای دانلود روی ادامه متن کلیک کنیددانلود نرم افزار با حجم ۱.۲ مگابایت

پاسورد فایل : www.kamyabonline.comYahoo Messenger with Voice 8.0.0.682 Final
نرم افزار چت و مسنجر

 یاهو مسنجر بغیر از امکان چت کردن که همه باهاش آشنا هستید امکانات زیر رو هم در اختیار شما قرار میدهد:

سرگرمیها:

Photo Sharing: عکسهای خود را با شیوه " بکش و بنداز " یا همان Drag & Drop به داخل پنجره چت خود و دوستان خود بندازید و در مورد اونها صحبت کنید.
LAUNCHcast Radio: پایگاه رادیویی خودتون را افتتاح کنید! این ایستگاه فقط آهنگهای مورد علاقه شما را پخش خواهد کرد. (تو مایه های آهنگ درخواستی نیست ولی!)
Yahoo Games: اگر وقتش را دارید (مهمتر از وقت اگر سرعت اتصال شما خوبه!) میتوانید در همان پنجره چت با دوستان خودتون تخته نرد یا بیلیارد بازی کنید.
IMVironments: میتوانید در پشت صحنه چت خود و دوستان خود از تصاویر زیبای یاهو استفاده کنید.

فراورش سودمندیها:

Contact Search Bar: میتونید اول اسم دوست خود یا حتی شماره تلفنش رو تایپ کنید و از منوی پایین کشیدنی! (Pulldown Menu) دوست مورد نظر خود را انتخاب کنید! (قابل توجه کسانی که بالای 200 - 300 نفر دوست دارند!)
Find, Add, Share Friends: به راحتی به دنبال دوستهای جدید بگردید و آنها را به لیست خود اضافه کنید یا حتی دوستان خود (کسانی که در لیست شما قرار دارند) را با بقیه به اشتراک بگذارید. واضحتر بگم میتوانید کسانی که همدیگر را نمیشناسند با هم آشنا کنید.
Yahoo! Search: در داخل پنجره چت میتوانید جستجو کنید و نتایج را دوستان هم مشاهده کنند.
File Transfer: به همون روش " بکش و بنداز " برای دوستانتون فایل بفرستید. (سعی کنید از این مورد سو استفاده نکنید!)
Address Book: از این گزینه برای وارد کردن شماره تلفن دوستان میتوانید استفاده کنید و همین طور نشانی ایمیل آنها.
Stealth Settings: میتوانید خود را برای عده ای آنلاین و برای عده دیگر آفلاین نشان بدهید. (نکته: پیشنهاد میکنم از این گزینه دیگه با خیال راحت استفاده نکنید چون نرم افزارهایی اومده که به راحتی و در چند صدم ثانیه میتونه مچ شما رو بگیره!)

شخصی سازی شخصی سازی:

Audibles: اجازه بدید کاراکترها کارتونی چیزی که در دل شماست رو واضح بیان کنند!
Emoticons: احساسات خودتون رو بوسیله " خندانکها " بیان کنید.
تبصره 1: لیست خندانکهای یاهو را در این صفحه ببینید.
تبصره 2: لیست خندانکهای پنهان یاهو رو در این یکی صفحه ببینید.
تبصره 3: تنها شکلک جدیدی که در این نسخه اضافه شده و در صفحه های بالا هم نیست این شکلک است  که شما میتونین با کد o3: ظاهر کنید

 Yahoo! Avatars: خودتون رو با بوجود آوردن تصاویر گرافیکی عرضه کنید.
Display Images: برای عرضه کردن خودتون میتونید از عکسهای واقعی خود هم استفاده کنید!
Skins: میتونید شکل و شمایل یاهو مسنجر رو به شکلی که دوست دارید در بیارید.

ارتباطات ارتباطات:

Make Calls From Your PC: به صورت مجانی و با کیفیت صدای بالا با دوستان خود صحبت کنید. (همون به اصطلاح Voice Chat) یا دقیقتر بگم: PC-To-PC
PC-to-Phone Calls: به دوستان خودتون در سرتاسر جهان تلفن کنید البته نه به صورت مجانی! ولی قیمتها از دقیقه ای 1 سنت شروع میشن.
تبصره: فقط در امریکا
Phone-to-PC Calls: به کامپیوتر شما یک شماره اختصاص داده میشه... این شماره رو به دوستان خود میدهید... اونها با شما تماس میگیرند و یاهو مسنجر شما زنگ خواهد خورد!
تبصره: فقط در امریکا
Take Yahoo! with You: توسط تلفن همراه در مسنجر خود آنلاین بمانید و بوسیله SMS با دوستانتون چت کنید!
تبصره 1: در بقیه دنیا منهای ایران
تبصره 2: البته بعضی از شرکتهای ایرانی این امکان رو فراهم کردن (30 دقیقه تاخیر بعلاوه هر 140 کاراکتر 25 تومن!) ولی منظور از اینکه گفتم در ایران نیست اینه که از خود یاهو نمیتونید شماره موبایل ایران بدید و منتظر بمونید تا دوستاتون باهاتون چت کنن!)
Webcam: ویدیوی زنده خود و یا خانوادتون رو با دوست یا فامیلهاتون به اشتراک بگذارید.
Conference: چندین نفر مختلف را به یک گفتگو دعوت کنید و در محیط متنی به چت بپردازید.

امکانات جدید در نسخه 8:

1- امکان چت کردن و یا حتی Add کردن دوستانتون که از Windows Live Messenger استفاده میکنند.2- امکان Customize بیشتر با استفاده از قابلیت جدید تحت عنوان Plugins3- امکان ارسال فایل تا حجم یک گیگابایت.

برای دانلود روی ادامه متن کلیک کنید


دانلود نرم افزار با حجم ۹.۵ مگابایت


شکلک های زیبا برای ایمیل یا مسنجر Smart Pic 3
نرم افزار چت و مسنجر

 به ایمیل ها و پست های خود در اینترنت شکلک های بسیار زیبا اضافه کنید! این نرم افزار برای شما این امکان را فراهم می آورد تا بتوانید به آسانی شکلک های زیبا و متنوع ای را به ایمیل ها و پست های خود اضافه کنید! این نرم افزار دارای بیش از 3500 اسمایل یا همان شکلک است . از ویژگی های منحصر به فرد این نرم افزار، راحتی استفاده از آن و تنوع شکلک ها و تصاویر آن است. این نرم افزار در ویندوزهای ME - XP - 2000 قابل اجرا می باشد.

برای دانلود روی ادامه متن کلیک کنیددانلود نرم افزار با حجم ۱.۵ مگابایت

دانلود کرک

پاسورد کرک : www.kamyabonline.comPostSmile 5.0
نرم افزار چت و مسنجردر محیط خشک و بی روح و مجازی اینترنت , تنها راه بیان احساسات و نمایش خود استفاده از شکلک های کوچک و بامزه ایست که Smiley نام دارند . این شکلک های قشنگ و متنوع تقریبا در تمامی محیط های گفتگو به طرق صور گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند , نرم افزارهای قدرتمند Yahoo Messenger , MSN Messenger و سایر نرم افزار های گوفنگو و حتی تالارهای گفتگو شکلکهای خاص و محدود خود دارا هستند و در هر ارتقا هر نسخه به نسخه ی جدید حتما اضافه نمودن این شکلکها را مد نظر می گیرند . ولی با وجود این شکلکهای متفاوت , بازهم احساسات زیاد و متعددیست که شما با آنها نمی توانید بان کنید .

PostSmile نرم افزاری بسیاری مفید و جالب از شرکت Masterra است که گالری های مختلفی از شکلکهای زیبا و بامزه جدید و ساخت خود را در اختیار شما قرار می دهد تا در محیط های گوناگون اینتنرنت از آنها استفاده نمایید .

برای دانلود روی ادامه متن کلیک کنیدپشتیبانی بسیاری از محیط های اینترنتی  :

PostSmile قابل استفاده در تمامی تالارهای گفتمان اینترنتی ( فروم ها ) مانندوو تمامی Webmail های معروف اینترنتیست , Webmail هایی مانند Hotmail , YahooMail و GMail و ........

علاوه بر این ها با تمامی نرم افزارهای معروف Email Client مانند  Outlook, Outlook Express, Eudora, Thunderbird, IncrediMail, AOL Mail و بسیاری دیگر که به صورت HTML-Based هستند را تحت پشتیبانی دارد .

دیگر ویژگی خوب و جدید این نرم افزار پشتیبانی نرم افزار محبوب MSN Messenger برای این بعد وسیع شکلک هاست .

کلکسیون های زیبا و متنوع گوناگون :

کلسیون های متعددی با موضوعات Collections Home, Alphabet Collection , Autumn & Halloween , Bugs Collection , Christmas Collection , Classic Collection , Classic II Collection , Emotions Collection , Holiday Collection , Love Collection , Love II Collection , Magic Collection , Marine Collection , Sports & Recreation, Spring & Easter , Summer Collection , Summer ABC , Winter & Christmas , Zodiac Collection و بسیاری دیگر که در حال اضافه شدن می باشند .

آسانی استفاده از نرم افزار :

محیط بسیار آسان و استفاده ی راحت از شکلک ها دیگر ویژگی خوب این نرم افزار است که تنها با یک Drag&Drop ساده از محیط نرم افزار به محیط های اینترنتی قادر به اضافه نمودن شکلکها هستید .

قابلیت ویرایش کلسیون ها و اضافه و حذف نمودن شکلکها نیز ویژگی خوب دیگری از این نرم افزار است .

دانلود با حجم ۲.۱۱ مگابایتبزودی دانلووووود۳هم میاد